Vi älskar Nyproduktion

Få information om kommande säljstarter

Nya Kvadrat?

Vi är ett team av mäklare som har förälskat oss i nyproducerade bostäder. Därför startade vi ett företag där vi enbart arbetar med förmedling av nya kvadrat. Detta har gjort oss till specialister på denna bostadsaffär – vi guidar dig på ett tryggt och engagerat  sätt genom hela processen.

Nya bostäder till salu

Att köpa nyproduktionVisa fler bostäder

Vi är Nya Kvadrat

Gustav Johansson
Fastighetsmäklare nyproduktion
Delägare
0734-05 00 05
gustav.johansson@nyakvadrat.se
Malin Ring
Fastighetsmäklare nyproduktion
Delägare
0735-10 86 60
malin.ring@nyakvadrat.se
Adam Andreasson
Fastighetsmäklare nyproduktion
Delägare
0766-01 00 01
adam.andreasson@nyakvadrat.se
Sandra Messer
Fastighetsmäklare nyproduktion
Partner
0768-81 88 81
sandra.messer@nyakvadrat.se
Magnus Hägg
Fastighetsmäklare nyproduktion
0768-74 66 33
magnus.hagg@nyakvadrat.se
Sanna Berglund
Fastighetsmäklare nyproduktion
0703-40 40 54
sanna.berglund@nyakvadrat.se
Matilda Ågren Öhrfeldt
Fastighetsmäklare nyproduktion
0731-47 86 57
matilda.agren-ohrfeldt@nyakvadrat.se
Linda Henriksson
Fastighetsmäklare nyproduktion
0731-55 20 20
linda.henriksson@nyakvadrat.se
Katarina Bjernklev
Mäklarassistent nyproduktion
0708-57 94 78
Katarina.bjernklev@nyakvadrat.se
Sofia Kvistborn
Kreatör
0735-80 90 94
sofia.kvistborn@nyakvadrat.se