Vi älskar Nyproduktion

Få information om kommande säljstarter

Nya Kvadrat?

Vi är ett team av mäklare som har förälskat oss i nyproducerade bostäder. Därför startade vi ett företag där vi enbart arbetar med förmedling av nya kvadrat. Tillsammans har vi närmare 15 års erfarenhet av nyproduktion. Detta har gjort oss till specialister på denna bostadsaffär – vi guidar dig på ett tryggt och engagerat  sätt genom hela processen.

Nya bostäder till salu

Att köpa nyproduktionVisa fler bostäder

Vi är Nya Kvadrat

Gustav Johansson
Fastighetsmäklare nyproduktion
Delägare
0734-05 00 05
gustav.johansson@nyakvadrat.se
Malin Ring
Fastighetsmäklare nyproduktion
Delägare
0735-10 86 60
malin.ring@nyakvadrat.se
Adam Andreasson
Fastighetsmäklare nyproduktion
Delägare
0766-01 00 01
adam.andreasson@nyakvadrat.se
Sandra Messer
Fastighetsmäklare nyproduktion
Partner
0768-81 88 81
sandra.messer@nyakvadrat.se
Magnus Hägg
Fastighetsmäklare nyproduktion (föräldraledig)
0768-74 66 33
magnus.hagg@nyakvadrat.se
Sanna Berglund
Fastighetsmäklare nyproduktion
0703-40 40 54
sanna.berglund@nyakvadrat.se
Matilda Ågren Öhrfeldt
Fastighetsmäklare nyproduktion
0731-47 86 57
matilda.ohrfeldt@nyakvadrat.se
Linda Henriksson
Fastighetsmäklare nyproduktion
0731-55 20 20
linda.henriksson@nyakvadrat.se
Katarina Bjernklev
Mäklarassistent nyproduktion
0708-57 94 78
Katarina.bjernklev@nyakvadrat.se