Vi älskar Nyproduktion

Få information om kommande säljstarter

Nya Kvadrat?

Vi är ett team av mäklare som har förälskat oss i nyproducerade bostäder. Därför startade vi ett företag där vi enbart arbetar med förmedling av nya kvadrat. Tillsammans har vi närmare 15 års erfarenhet av nyproduktion. Detta har gjort oss till specialister på denna bostadsaffär – vi guidar dig på ett tryggt och engagerat  sätt genom hela processen.

Nya bostäder till salu

Att köpa nyproduktionVisa fler bostäder

Vi är Nya Kvadrat

Adam Andreasson
Fastighetsmäklare/Delägare
0766-01 00 01
adam.andreasson@nyakvadrat.se
Malin Ring
Fastighetsmäklare/Delägare (mammaledig)
0735-10 86 60
malin.ring@nyakvadrat.se
Gustav Johansson
Fastighetsmäklare/Delägare
0734-05 00 05
gustav.johansson@nyakvadrat.se
Sandra Messer
Fastighetsmäklare, kontorsansvarig
0768-81 88 81
sandra.messer@nyakvadrat.se
Sanna Berglund
Mäklarkoordinator
0703-40 40 54
sanna.berglund@nyakvadrat.se
Linda Henriksson
Fastighetsmäklare
0731-55 20 20
linda.henriksson@nyakvadrat.se